Oidentifierad konstnär oljemålning
2021-03-14
889808
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kvinna med barn i famnen, otydligt signerad, olja på duk, ca 37x27 cm