Rashid Adgamow
2021-03-14
889603
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RASHID ADGAMOW (1951-2017): Aktstudie, signerad, daterad a tergo 2002, olja på duk, ca 30x40 m, oramad