Glasservis 1900-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
1 500 SEK
GLASSERVIS, 53 dlr, meanderbård och stjärnor, bestående av: 6 vitvinsglas, 9 rödvinsglas, 20 stakvinsglas, 7 sherryglas, 6 selterglas, 4 ölglas, samt ett udda vitvinsglas i gröntonad glasmassa
bruks- och åldersrelaterat slitage, 9 stakvinsglas utan dekor
889498
2021-03-17