Ulf Greder färglitografi
2021-03-17
889459
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULF GREDER (född 1949): "Londonrest. Rules", signerad Ulf Greder, 105/360, färglitografi, ca 50x60 cm
Ej examinerad ur ram