Vaser Kina
2021-03-20
889448
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VASER, 2 st, Kina, porslin, 1900-talets andra hälft, polykrom kantondekor, profilerad form, höjd ca 36 cm
Sedvanligt ytslitage, smärre tillverkningsdefekter, lockknopp till ena vasen saknas.