Parti porslin Kina
2021-03-21
889447
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PARTI PORSLIN, 6 st, porslin, Kina, 1900-tal, polykrom kantondekor av palatsscener, 5 av dem med märkta med fyra karaktärsmärke i botten, diameter 23- 30 cm.
Bruksslitage.