Yrjö Edelmann färglitografi
2021-03-13
889247
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition, signerad Y Edelmann, 317/360, färglitografi, bildmått ca 56x39 cm