Pyk färglitografi
2021-03-18
889184
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurscen, signerad M Pyk, 210/250, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm, oramad