Madeleine Pyk färglitografi
2021-03-12
889183
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurscen, signerad M Pyk, 209/250, färglitografi, bladmått ca 65x50 cm, oramad