Madeleine Pyk färglitografi
2021-03-18
889180
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurscen, signerad M Pyk, 225/250, färglitografi, bladmått ca 56x65 cm, oramad