Madeleine Pyk färglitografi
2021-03-18
889174
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Stockholmsmotiv, signerad M Pyk, 231/250, färglitografi, bladmått ca 53x57 cm, oramad