Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MEDALJONG, med kedja, 18 k guld, svenska kontrollstämplar, medaljong med gravyr, längd ca 16 cm, vikt ca 9 g,
Bruks och åldersrelaterat slitage
889127
2021-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här