Oidentifierad konstnär 1800-tal
2021-03-16
888950
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Man med hund, 1800-tal, olja på pannå, ca 28x22 cm