Oljemålning
2021-03-13
888745
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Yngling med korg, olja på pannå, ca 23x19 cm
Mindre märken