Rashid Adgamow oljemålning
2021-03-11
888733
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RASHID ADGAMOW (1951-2017): "Hus i Rasho" konstnärsdatsha", signerad, daterad a tergo 1999, olja på duk, ca 41x33 cm, oramad