Rashid Adgamow oljemålning
2021-03-11
888725
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RASHID ADGAMOW (1951-2017): Fiskar, signerad, daterad a tergo, olja på duk, ca 24x36 cm, oramad