Oidentifierad konstnär
2021-03-16
888513
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kvinna med handarbete, 1800-talets slut, olja på duk, ca 33x25 cm