Victor Vasarely serigrafi
2021-03-12
888497
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
VICTOR VASARELY (1908-1997), komposition, signerad, numrerad 194/250, färgserigrafi, bildmått 63x63 cm