Reinhold Ljunggren
2021-03-15
888446
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): näckrosor signerad och numrerad, R Ljunggren, 26/250, ca 32x42 cm