Staffan Hallström färglitografi
2021-03-11
888440
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): bågskytt, signerad samt numrerad 28/60, färglitografi, bladmått ca 65x84 cm