Uno och Östen Kristiansson ´´Plafo´´ plafond
Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
UNO och ÖSTEN KRISTIANSSON, "Plafo", plafond, 1900-talets andra hälft, formgivsningsår 1960, Luxus, ek med plastskärm, diameter ca 55 cm
Ej funktiomstestad, SAV garanterar ej funktionen,
Smärre bruksslitage, avklippt el
888396
2021-03-20