Lena Linderholm litografi
2021-03-12
888260
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Komposition med apelsiner, signerad, numrerad 33/150, bildmått 52x71 cm