Salongsbord
2021-03-15
888225
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SALONGSBORD, 1940-tal, fanérad i ljust trä, oregelbunden form på skiva, höjd ca 66, diameter ca 80 cm
Bruks samt åldersrelaterat slitage, mindre torrspricka, repor, jack