, 17/1800-tal, motiv föreställande
2021-03-19
888209
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, 17/1800-tal, motiv föreställande Paulus, olja på duk, ca 95x80 cm
Dukskada med reva