Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TANTALUS, med 3 flaskor, 1900-talets början, England, stämplad H:J.C, ek med handtag och beslag i metall, höjd ca 31,5 samt 36x27 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
888201
2021-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här