Takarmatur
2021-03-11
888184
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, 1950-tal, stomme i mässing, kupa delvis i frostat glas, höjd ca 65, diameter 56 cm
Brukslitage