Soffbord 1900-tal
2021-03-19
888126
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets senare hälft, metall samt glas, höjd ca 49 cm, 114x59 cm
Bruksslitage