VEGNI & GUALTIEROTT stolar modell S-44 för Fasem
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GIANCARLO VEGNI & GIANFRANCO GUALTIEROTTI, "S-44", stolar, ett par, Fasem, Italien, ca 1980-tal, svart skinnklädsel, underede av förkromat stålrör, rygghöjd ca 104, sitthöjd 45 c,m
Bruksslitage,
888112
2021-03-20