Rökelsekar
2021-03-20
888108
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
RÖKELSEKAR, Japan, 1800-tal, mörkpatinerad brons, höjd ca 21,5 samt 12x18 cm
Smärre slitage