Max Papart Pavane
Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
MAX PAPART (1911-1994): "Pavane", relief, brons, osignerad, samt etsning, signerad och numrerad 1/75, reliefens mått 23 x 17 cm, etsningens plåtmått 23,5 x 18 cm, monterade i textilklädd mapp utgiven av Vision Nouvelle, mappens storlek 34,5x28 cm
887981
2021-03-10