GUSTAV RUDBERG: Motiv från Domsten
2021-04-18
887973
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Motiv från Domsten (juni 1944)", signerad G. Rudberg, daterad á tergo 1944, olja på duk, ca 60x70 cm
Något löst spänd duk