Anton Genberg oljemålning
2021-03-15
887844
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANTON GENBERG, (1862-1939): "Vår", signerad, olja på duk, ca 74x99 cm