Soffbord 1950-tal
2021-03-20
887697
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, teak och bok, 1950-tal, underrede med spjälor, höjd ca 45, 128x60 cm
bruksslitage