Ingbritt Irene Lagerberg
2021-03-21
887690
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943): Slottsexteriör, signerad ii, bladstorlek 22 x 31 cm.
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.