Fagerhults vägglampor
2021-03-12
887632
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FAGERHULT, 3 vägglampor, mässingsplåt, 2 ljuspunkkter vardera, längd 23, bredd 12,5, höjd 21 cm vardera
Bruksslitage med repor, ej funktionstestade