Väggskåp Åmells Julita
2021-03-14
887621
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ÅMELLS MÖBLER, "Julita", väggskåp, invändigt med hyllplan, spröjasad dekor, höjd ca 47, 110x27 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, avslag, repor och märken