Skrivbord, hylla samt skåp
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SKRIVBORD, HYLLA samt SKÅP, fanerat i teak, 1960-tal, skrivbord med tre lådor samt skåp, höjd ca 73, 221x52 cm, bokhylla höjd ca 101, 120x26 cm, skåp med dörrar, höjd ca 101, 100x35 cm
Kuntoraportti
Bruks och åldersrelaterat slitage, jack, skrivborsskiva med ställvis hårdare slitage av repor, nyckel finns.
887504
Päivämäärä:
2021-03-14