Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina, landskapsmotiv med träd och fåglar, bär text samt stämplar, akvarell på siden , ca 71x73 cm
887436
2021-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här