Eli Keller vaser samt skål
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELI KELLER, skål med 3 st vaser, unika, samtida, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, i stengods samt porslin, kristallglasyr i blått och grönt, signerade Eli undertill, höjd ca 11-19 cm
obetydligt slitage
887353
2021-03-30