Golvlampa
2021-03-09
887179
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, svartlackerad fotplatta, 1900-talets första hälft, höj-och sänkbar
Funktion ej testad, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage, märken