Petter Thoen
2021-03-14
887084
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 295/350, färglitografi, bladmått, ca 32x46 cm, inramad i vit ram.