Petter Thoen färglitografi
2021-03-15
887075
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "OMG We are out of champagne!", signerad Thoen, 20/190, färglitografi, ca 54x43 cm, ramad i vit träram.