Oljemålning
2021-03-10
887060
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vy mot Mont Blanc, olja på duk, ca 68x95 cm
Omfattande krackelering, smärre färgbortfall