Oljemålning
2021-03-10
887056
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Trädgårdsterrass, olja på duk, uppfordrad, ca 32x46 cm
Uppfordrad