Halsband silver
2021-03-21
887012
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HALSBAND, förgyllt silver, fasettslipat svart glas samt fasettslipade pastestenar, s-formad kedja, längd 45 cm
Svart glas med kantnagg