Parti orientalisk keramik
2021-03-21
886910
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PARTI ORIENTALISK KERAMIK, 3 delar, 1700 - 1900-tal, tallrik diameter 26 cm, litet fat diameter 12 cm, vas höjd 13 cm
Litet fat med nagg samt spricka