Petter thoen färglitografi
2021-03-08
886889
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 335/350, färglitografi, bladmått, ca 32x46 cm