Gustav Rudberg oljemålning
2021-03-11
886829
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001):, "Söndagsseglare på sundet Hven", signerad tergo, olja på duk, ca 44x74 cm