2021-03-12
886663
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
PLAKETT, silver, med exempelgraveringar för monogram och vapensköldar, signerad Henning Hultén, ca 17x23 cm
Ramen i tenn med slitage