Skål Kina 1900-tal
2021-03-10
886643
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1900-talets mitt, dekor av drakar med den brinnande pärlan, botten med sigillmärke, höjd ca 4, diameter 11 cm